Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelé,
už tu pár dní máme nový rok a s ním i Witch dražší o 4 Kč (pro České čtenáře), peprné nadávky rodičů, kteří to musí platit a redakci, které její vlastní platící zákazníci ani po 3/4 roce nestáli za jedinou reakci či odpověď.

V současnosti je v plném proudu příprava další fáze akce s názvem "Za lepší Witch", kdy bude naše zájmy hájit speciální tým složený ze čtyř tajných agentů.
Slovenští kolegové nemusí zoufat, je zastupuje osoba nejpovolanější.
O výsledcích vás v každém případě budeme informovat, leč připravte si psychicky na to, že možná zjistíte, že redakcí víc záleží na tom, jak vyždímat z čtenářů co nejvíc peněz (ach, jaká paralela se současnou politickou situací), než na tom, co chcete a co si skutečně zasloužíte.
Leč nebuďme pesimističtí; i kdyby všechny naše nápady, snahy a akce selhaly, drastický úbytek čtenářstva (přirozený vliv ze strany rodičů, kteří odmítnou sponzorovat neadekvátní nesmysl) může redakci donutit k tomu, aby zaujala nějaká opatření. Buďto na nás konečně dají a nebo se s Witch stane totéž, co s Vílami: sníží se frekvence vycházení.

O všem budete včas informování. Vaše názory a připomínky jsou stále vítány.

A nyní si trochu spravte chuť: Corny a hortenzie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář