Jdi na obsah Jdi na menu
 


New Power IV: Oheň

27. 9. 2008
Přináším vám další díl New Power, který se tentokrát týká Taranee. Jeho první část jsem dostala k dispozici jako scanny v němčině, takže se brzy dočkáte celého znění. A nyní již k samotnému dílu..

Mladí manželé pozorují déšť meteoritů. Jeden z nich zasáhne jejich dům, který okamžitě vzplane. V podkroví spí jejich prvorozené dítě..
Heatherfield, současnost. Tara se setkává se svou kamarádkou z dětství, Audrey, se kterou se přehrabují ve starých kresbách a fotkách. Taranee se diví, proč má Audrey její fotky z dětství, zatímco Audrey tvrdí, že na těch fotkách je ona. Tara z toho má divný pocit a návštěvu rychle ukončí.Doma se přehrabuje ve svých fotkách a nachází ty stejné, jaké viděla u Audrey. Do toho vstupuje Tereza. Taranee žádá vysvětlení a dozví se hroznou pravdu: byla jako miminko adoptovaná!Po této zprávě uteče z domu rovnou do štábu Witch, kde se holkám svěří. Všichni jsou v šoku.
Později se rozhodně vyzvědět od matky všechno o svých skutečných rodičích. Tereza však ví jen to, že jim shořel celý majetek při strašlivém požáru a tak se Tary vzdali.Tara se rozhodne pátrat dál v knihovně. Witch se jí rozhodnou pomoct a tak se Will loučí s mámou, která jde na lékařské vyšetření. V knihovně Irma potkává Stephena, kluka, se kterým se seznámila kdysi na táboře. Domluví si schůzku. V knihovně chybí jediná Cornelia. Je doma a žádá na matce vysvětlení o tom záhadném fousáči.Tara mezitím objeví článek z Heatherfiledských novin, kde se píše o strašlivém požáru následkem pádu meteoritu na dům. Jeden odvážný požárník se vydal pro dítě manželů a zachránil je. Nejpodivnější bylo, že to dítě během celé události klidně spalo. Tak se Tara poprvé setkala s Ohněm. Proto se rozhodne najít místo neštěstí.
Doma se setkává s Peterem, který ji utěšuje. Ani on nevěděl, že Taranee není jeho sestra.Tara se mu svěřuje se svým plánem a Peter jí vypráví o tom, jak se mu bydlí s kamarády. Později se čarodějky vydávají na exkurzi do podzemí, kde se pod záminkou od zbytku výpravy oddělí.Mezitím Elizabeth vysvětluje Cornelii, co se stalo (bohužel tyto scany už nemám, tak nevím, oč jde) a slyší je přitom Harold, který právě pčišel. Smutný odchází pryč a když mu někdo volá na mobil, zahazuje ho do koše.
Mezitím v podzemí kuje Dark Mother další pikle. V Kondrakaru je už z jejího semene vzrostlý strom a mudrci, pobíhajíc okolo něj, se radují z jeho přítomnosti. Yan Lin to dělá starosti.Mezitím čarodějky najdou ruiny Taraneeina rodného domu. Tam je zajme Dark Mother. Holky se promění a planoucí Tara si znovu prožívá svou minulost, podobně jako kdysi Cornelia. Ruiny explodují a Irma holky na poslední chvíli zachrání v bublině.Temná Matka se stahuje a Tara dostane od Matta náramek. Will si začne hrát s mobilem a Matt jí ho vykopne. Začnou se prát.Irma mobil zvedne a snaží se Will říct, že volá Dean. Mezitím se vrací domů Harold a volá Elizabeth dolů, kde čeká taxi. Zřejmě bere Elizabeth někam, kde budou sami. Ta je šťastná, že se s Haroldem na veřejnosti políbí, což ovšem neocení Cornelia.Will zvedne mobil ve chvíli, kdy ho Dean položí. Susan odváží sanitka do nemocnice.


Konec tohoto dílu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pinch Your Blood Burden Checked

(ABeifiapse, 11. 10. 2018 13:20)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-belgique-horaire/

neřeknu

(neřeknu, 16. 5. 2009 21:40)

neřeknu

neřeknu

(neřeknu, 16. 5. 2009 21:38)

neřeknu

skvělý

(willinka, 13. 5. 2009 15:45)

je to tu úžasnýýýýýýýýýýý:)

Re:super

(bianca, 2. 10. 2008 19:42)

Je to super. Čítala som na lapiduchu že je tu nezmysel- Taranee adoptovali v Heatherfielde a tí so Sesammu ju nemohli adoptovať. Ja som však niekde čítala že Lionel Cook pochádzal z Heatherfieldu. Neviem však či je to pravda.

super

(555, 29. 9. 2008 14:59)

je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!