Jdi na obsah Jdi na menu
 


New Power Part I

1. 3. 2008
Znova opakuji a zdůrazňuji svůj požadavek na nekopírování, nepřebírání a nevykrádání informací. Jestli se to objeví někde na webu, následuje varování číslo dvě. Po třetím varovnání mažu stránky, kašlu na web a vy si počkejte další rok až dva na New Power :-p


Chvíle na kterou jste čekali, je tady!
Na návštěvu přijel manžel mé sestry a dovezl mi od ní první dvě čísla týkající se New Power. Bohužel, čísla pro detailnější pochopení vyžadují jazykovou znalost dánštiny, kterou mám velmi nedostatečnou, takže zůstanu při volné interpretaci, prokládané obázky.


Děj začíná v lese. Liška vleze do jeskyně, zatímco vítr venku roznáší semínka podobná pampeliškám. Jedno z nich proletí dimenzemi a dostane se do Kondrakaru. Nese výhonek Dark Mother, temné matky a nového nepřítele Witch.

V Heatherfiledu je mezitím noc. Čarodějky tvrdě spí, Susan a Dean nakukují do pokoje Will a pak spolu debatují o závažné skutečnosti - Susan je těhotná!

Mezitím v Kondrakaru probíhá velká rada. Přítomní jsou i Elyon, Caleb a dokonce i Ari. Bohužel nevím, co se probírá, ale Věštec po chvíli naštvaně odchází a jde za Naylou. Nayla je obrovská, ošklivá, a po Lubě zřejmě stráží Auramery. Věštec se s ní pohádá a srazí ji k zemi. Pak pošle Auramery dimenzemi, zřejmě na Zem.

Nayla:
Na Zemi je stále noc. V ložnici Cornelie se objeví Matt. Má velmi nepřátelský výraz a když se dotkne její tváře, z prstů mu vyzařuje energie Země. Vypadá to, jako by Cornelii dával nebo odebíral její Síly. Přikláním se k druhé možnosti, uvidíte proč.

Matt:
Postupně navštíví všechny čarodějky, Will nakonec. Té se zrovna o Mattovi zdá. Rozpřahuje ruce, aby ho objala, zatímco Matt jí ukradne Srdce Kondrakaru!! (To je důvod, proč si myslím, že Witch Síly vzal a proč v New Power Will nevolá *Srdce*, ale něco jiného, snad Síly jednoty). Zarážející je ovšem Mattův krutý výraz..

Matt a Srdce:
Ráno se všichni probouzí. Elizabeth zjistí, že zvadly květiny. Cornelia ji pošle pro konvičku a pokouší se mezitím oživit květiny svou Silou. Tehdy zjistí, že žádné Síly nemá. Telepaticky volá ostatní. Přibíhá bosá Irma v pyžamu a zjišťuje, že má stejný problém jako Cornelia.
U Cooků probíhá malé drama. Peter si balí věci; odchází z domova. Tereza to obrečí..
Hay Lin mezitím pomáhá s prostíráním k snídani a Susan se Will chystá sdělit novinu o dítěti. Will je ve špatné náladě z předchozí noci, ale dole pod domem spatří Matta, tak mu vyběhne vstříc. Je šťastná, že ho vidí, ale Matt je odtažitý a studený. Říká, že se něco změnilo a odchází pryč. Will nechává za sebou a ta pláče.

Studené objetí:
Později se Witch sejdou v knihkupectví. Mají krizi, když zaslechnou nahoře nějaký šramot. Magie přestala zřejmě působit úplně, protože nahoře v obchodě se objeví nová majitelka a nechává předělávat interiér.

Majitelka:
Nenálada panuje v Kondrakaru (staví se tam cosi jako jeskyně nebo iglů, ale z kamení) a stejně i na Zemi. Nevím, jestli Witch budou dál přebývat v Ye Olde Bookshop, nicméně Will se vrací domů a dozvídá se, že Susan čeká dítě. Nereaguje však tak, jak by si její máma představovala.

Rozhovor:
Později jdou všechny čarodějky do Jensenovy akademie. Ten je představí Lauře Steedson, která.. vlastně ani nevím co má dělat. Zkouší čarodějky z tanečních kroků a ony jí ukážou choreografii, kterou si nacvičily. Laura je ovšem nepříjemná.

Corny a Laura
Mezitím liška dorazí podzemím až k Dark Mother, která má za poddané divné bytosti. Když jednu z nich ovine svými výhonky, liška prchá z jeskyně. Venku na nočním nebi se náhle objevuje pět padajících hvězd. Jsou to auramery mířící na Zem.

Konec dílu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

New power

(willinka, 14. 5. 2009 15:50)

Je to fakt něco,od Matta bych něco takovýho vůbec nečekala.

Cornelia

(corny , 7. 1. 2009 9:04)

a arevin kolik ti je ze bzchom mohli bejt skoro stejne stary :) me je 14 a witch zboznuju

Cornelia

(corny, 7. 1. 2009 9:02)

jj a uz se tesim na dalsi cisla je to fakt good ale vadi mi to jejich novy obleceni u nekterejch se zlepsilo a u inacich je fakt hnusny ja bych cornelii nechala to stary jen s tou upravou ze by mela na tricku jeji znak zeme a sukni s moci tak pa

Cornelia

(corny, 7. 1. 2009 8:59)

vcera uz vyslo new cislo witch new power pro informaci mas dobrej blog

Vazena damo

(Pro Petanus od Arevin, 16. 6. 2008 13:31)

Je mi jasne odkud vitr vane a ze informace stejne neuhlidam. Mozna, ze mi tady vykrades vsechno, co je tu napsano, ale laskave nezapominej, ze v tuhle chvili na me doma cekaji dalsi cca tri cisla New Power.
A to je to, o cem mluvim. Jestli tu chces krast, tak prosim. Nicmene nic dalsiho uz se nedozvis.

A propos, vulgarni vyjadrovni si nech laskave od cesty, ja si svuj nazor na Tvoji osobu take nechavam pro sebe.

PS: dostala jsi maly darek, blokovani Tveho IP

Ty jsi kráva!

(PeTaNuS, 16. 6. 2008 13:24)

Když si to někdo dá na web!Tak když smažeš blog pořád to bude na webu zkopírované od tebe a NEBUDEME MUSET ČEKAT! HAHA! TROŠKU LOGIKA!!

:-)

(fatimka.e, 9. 3. 2008 12:20)

Tak to je fakt drsný,ale u Matta mě to ani nepřekvapuje!

SŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮPER

(Adélka Urbanová, 8. 3. 2008 19:16)

Ty jo!Super!

...

(Joel, 3. 3. 2008 21:05)

Wow ... To znie zaujímavo ... Snáď dostaneš aj dalšie čísla, aby sme aspoň takto mohli byť v obraze. Ďakujem Arevin :-)