Jdi na obsah Jdi na menu
 


New Power Part II - Země

9. 3. 2008
Příběh začíná návratem do minulosti. Malá Corneila zabloudí v lese. Je vyděšená a má strach a v dlani pár kamínků, které jí snad mají pomoct najít cestu k mámě. V zoufalství jeden odhazuje, ale ten nepadá na zem a opouští její dlaň spolu s ostatními, aby vytvořily na zemi kruh...

Pamatujete si ještě, jak končil předchozí díl? Na zem spadly auramery letící hvězdnou nocí a po dopadu explodovaly. Jejich spojená energie ovíjí Witch.

Dopad:
Když vše pomine, udivené čarodějky zjistí, že se změnil jejich vzhled a celé město upadlo do strnulé nehybnosti - všichni spí. Cornelia zjišťuje, že pouhou myšlenkou dokáže ze země vytáhnout obrovský strom. Tara se samovznítí. Hay Lin vyvolá tornádo, které Taru částečně uhasí, ale ne nadlouho. Náhle na scénu vstupuje Matt:
Matt vysvětluje děvčatům, že byl v Kondrakaru. Taranee se ho dotkne a přitom ho nechtěně popálí. Matt vysvětluje dívkám, že mají novou, větší moc. A zatímco se pod Corny propadne zem a Taranee hoří, Hay Lin se ze všech sil drží stromu, aby ji neodfouklo tornádo a Irma marně uhýbá před velmi silným proudem vody.

Matt jim nicméně říká, že to ještě není vše a v tu chvíli začnou Cornelii růst křídla, která jsou náhle obrovská.
V tu chvíli se začínají podivně chovat i jejich šaty, zejména cípy sukní. Hay Lin se Matta ptá, co se děje v Kondrakaru a on vysvětluje, že ze semínka Dark Mother se mezitím stal vzrostlý strom. Yan Lin je znepokojená i Matt se tváří ustaraně a když se ho chce Will konejšivě dotknout, dostane od Will hroznou ránu výbojem její energie.
Matt jim pak vysvětluje co dokáží jejich sukně a hodí po Cornelii kámen. Cíp jejího oděvu ho však zachytí a dá jí ho do ruky, zatímco Irmina sukně ji celou obtočí. Nakonec se čarodějky vrací do normálu, Matt mizí a město pomalu ožívá.
Ovšem jako renonc hoří Taranee prst a pod Cornelií se propadá asfalt, jako by vážila přinejmenším tunu..
V noci se Cornelii zdá o tom, že je malá a spí v kruhu z kamínků. Ráno se probudí a vesele hovoří s mámou. V tomto místě je trocha fanservisu pro chlapy ;)
Problémy pokračují: Ve škole při matice se snaží Hay Lin soustředit a způsobí vichřici. Taranee si při fyzikálních laborkách velmi dlouho myje ruce, aby schovala hořící dlaň.
Jen Will je v pohodě, sedí s Collinsem u gynekologa a čeká, jak dopadne ultrazvuk.
Odpoledne se holky setkají a jdou spolu do své skrýše. Ovšem z Ye Olde Bookshopu je Ye New Library a tak čarodějky musí lézt kanálem.
Cestou míjí dveře, na kterých je, snad kameny, vyznačen kruh. Ve sklepě potkávají Matta. Cornelie se rozzuří, a použije svou moc. Matt ji uklidňuje.
Potom Cornelia vykopne ty dveře s kruhem a čarodějky se vydávají do podzemí, kde se pnou kořeny Dark Mother. Ta je začne výhonky pronásledovat a Irma díky nim zakopne. Dark Mother nakazuje svým sluhům, ať na Witch pošlou příšery. Čarodějky se promění, jen jediná Irma to nesvede a tak ji ostatní chrání.
Příšery se dávají na ústup a Dark Mother vzteky podzemí zničí. Cornelia je oddělena od ostatních a dostává se do lesa, kde se setkává se svým mladším já.
Později o tom u sebe doma vypráví ostatním včetně Matta. Rodiče pak už jen dodají, co bylo dál.
Později ve sklepě předává Matt Cornelii magický náramek. Jelikož před ní poklekne, jako by ji žádal o ruku, Taranee Will popichuje, jestli nežárlí. Ta to ovšem nedůvěryhodně popírá.
Cornelia opouští sklepení v dobré náladě, ovšem do doby, než zahlédne svoji matku s cizím mužem, který se jí důvěrně dotýká. Cornelie si nevšimnou, zato ona je viděla až moc dobře!
Později v taneční akademii požádá Steedsonová Hay Lin, aby ušila taneční kostýmy. Cornelia doma s matkou nemluví a u Cooků se zalepují krabice s Peterovými věcmi.

Konec tohoto dílu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

new power 2

(katka, 10. 3. 2008 15:43)

to je docela napinavi.az se bojim..at uz to je u nas:-)

...

(fatimka.e, 9. 3. 2008 18:17)

Mě se ty nové obleky nelíbí...A vůbec bych to nechala tak jak to všechno bylo kromě té mocné moci.Ale jinka bych to nechala při starém...

Yop!

(Salisko/Lowííí, 9. 3. 2008 17:37)

Wooooow tak na to sa mega teším!!!! 0_o Super scany!!!