Jdi na obsah Jdi na menu
 


New Power Part III - Pod hvězdami

11. 4. 2008
A máme tu další New Power, na delší dobu poslední. Je to zajímavý příběh, který dovoluje opět o něco víc nahlédnout do běžného života čarodějek.

Čarodějky mají prázdniny. Tanec, pláž nebo čarovná noc. Příběh začíná v parku. Kluk na skateboardu pronásleduje holku s balonkem plným vody, ale nakonec je namočen sám. Voda prosakuje do půdy až ke kořenům Dark Mother, která spí v podzemí zalívána svými poddanými.

U Vandomů probíhají přípravy na dovolenou. Susan už se rýsuje bříško. Dean je ovšem zmatkář a tak na sebe průšvihy nedají dlouho čekat.
Balení probíhá i u Cooků. Taranee má odjet na pobyt, ale vůbec není nadšená.
Zato Irma a Hay Lin se chystají na pláž a velmi si to užívají.
Cornelia je nucená trávit čas s babičkou. Ta má neustálý pocit, že ji musí učit způsobům a tak i oběd se koná pod dohledem číšníků.
Cesta Vandomových na letiště není bez problémů: Deanovi dojde v autě benzín. Will i Susan jsou zoufalé, Dean se vzmuží, zastaví kolemjedoucí auto, které je doveze na letiště. Tam běží úprkem, ale stejně jdou pozdě; terminál už je zavřený.
Nicméně Dean vymyslí náhradní cestu, jak se dostat k cíli dovolené. Will nevěřícně kouká na 29 přestupů :-)

Taranee mezitím dorazí na hory do kempu Broken Castle. Všude jsou hromady sněhu, ale Taranee se tam nelíbí, ač jsou tam lidé z celého světa. Na recepci se jí navíc vysmívají a tahají ji za vlasy dvě otravné holky.
Naneštěstí s nimi musí sdílet i pokoj č.13 a ani denní rozvrh se jí nelíbí. Proto v noci vyběhne z budovy bosá do sněhu. Tam narazí na Hamzu a oba se vzájemně vylekají. Jejich seznámení přeruší hlídač, kterému spolu utečou. Před chatkami se rozloučí a Taranee je najednou spokojená.
Vandomovic katastrofa pokračuje. Letí malým letadlem spolu s nákladem, které míří na ostrovy. Susan je naštvaná.

V Heatherfieldu je Cornelia u Petera. Tereza zrovna odchází. Sotva za ní zapadnou dveře, vrhne se Corny Peterovi do náruče. V tu chvíli se ovšem Peterova matka vrátí pro zapomenuté desky, tak od sebe oba odskočí. Když jsou konečně sami, Peter si balí věci do krabic a Corny se probírá jeho fotkama. Objeví tu, na které má šílený afro účes a také jeho líbací fotku s bývalkou Irene. Obrázky najdete na marge.it/haylinpage.

Irma a Hay Lin potkají na pláži mladý pár. Stephanie se zdá zpočátku nepřátelská, ale pak holky obejme a pozve je na jachtu. Tak holky zažívají párty, nákupy i návštěvu na pouti.
Vandomovi přiletí na ostrov. Letiště je zavřené. Taxi je doveze na přístavní molo, kde nasednou do člunu a zmokají a jedou vstříc bouři.
V Heaterfiledu taky prší a Corny spěchá vstříc Petrovi, se kterým má rande v kině. Říká mu pravděpodobně něco o prvním randeti a zmiňuje i Caleba. Petr ji chce rozveselit a tak ji odtáhne k fotoautomatu, kde udělají sérii legračních fotek.
Tara má špatnou náladu. Hory jsou sice fajn, ale ani v jídelně, ani při horolezeckých aktivitách Hamzu už znova nezahlédla. Chystá se sjet svah na snowboardu, když se jí zase posmívají ty dvě otravy na lyžích a strčí do ní tak, že upadne. V tu chvíli přijede na snowboardu Hamza a nahodí je sněhem.
Hamza s Tarou ujíždějí rozlíceným lyžařkám a Taranee pod nimi roztaví sníh, takže obě dámy hodí žabáka do hluboké závěje. Hamza a Taranee se baví. Hamza se očividně Taře líbí a sní o tom, že spolu chodí a co podnikají.
Vandomovi skončili na zapadlém otřískaném nádraží. Nedivím se, že dítě William bude magický, když přežil takovou cestu. :-)
Hay a Irma se potápí a pak se s kamarády účastní dortové bitvy.
Corny a Peter prožívají romantický večer na střeše apartmánu.
Taranee nachytá své dvě soupeřky, jak jí do pokoje vlečou velký lavor se sněhem. Sníh pomocí své Síly rozpustí a pohrozí jim. Zdá se, že už ji nebudou otravovat. Večer jde pak tancovat s Hamzou.
Vandomovi se ocitli na statku v polích. Nejsem schopná říct, jestli je to cíl jejich cesty nebo další mezizastávka. Každopádně Will uteče s mobilem ven do polí k říčce a přemýšlí.

Plážová zábava vrcholí. Dělá se táborák a zpívá se. Hay Lin si kreslí do písku.
V Heatherfiledu se probudila temná matka. Černými květinami, které kvetou na jejích kořenech požírá hmyz. Co chystá čarodějkám příště?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář