Jdi na obsah Jdi na menu
 


New Power V : Voda

3. 10. 2008
Will, která zjistí, že jí Dean volal kvůli mámě, spěchá do nemocnice. Susan v tu chvíli podstupuje předporodní vyšetření.Jelikož se zdá vše v pořádku, vrací jí sestra šperky: řetízek a prsten. Prsten však spadne do výlevk a tudy do podzemí.
V podzemí zuří Dark Mother a to tak, že se všechno třese. V Kondrakaru je mezitím z jejího semene již obrovský strom a mudrcové si na něm a okolo něj šťastně hrají. Yan Lin a Věštec hovoří o Méter (asi pravděpodobně inspirace v Deméter), bohyni Jara. Bez znalosti textu nevím, jestli ona sama se promění v Dark Mother, nicméně proti Temné matce bojují živlové bytosti (obrázek viz marge.it/haylinpage). Oheň má meč, Voda dvojzubec a Vzduch větrnou tamburínu. Společně Dark Mother porazí a ta, vytržená z kořenů, padá dimenzemi až na Zem. Yan Lin pravděpodobně navrhuje strom zničit, ale zdá se, že mudrcové jsou proti tomu.
Zatím na Zemi se Dark Mother uklidní a jde po strážkyních. Will, Hay Lin a Tara se právě setkávají, Corny snídá, jen jediná Irma ještě spí. Dark Mother proto pošle přes potrubí až do umyvadla a potom k Irmě do pokoje výhonek, kterým ji začne škrtit.Zachrání ji až Anna, která ji přijde vzbudit. Irma má podivný pocit a při pohledu do zrcadla zjistí, že má na krku jizvu od škrcení. Venku před domem na ni čeká Stephen. Ten se diví, kde má Irma prstýnek, který jí dal. Ta mu přiznává, že ho někde ztratila.Stephen ji utěšuje, že to nevadí, ale když se ptá, proč má Irma na krku šál, tak Irma s výmluvou uteče do hlavního stanu Witch, kde všem ukazuje jizvu. Když Matt odejde, uslyší holky podivné rány, které přichází z podzemí. Čarodějky to jdou prozkoumat až se dostanou do kruhové místnosti, kde je mnoho východů. Najednou se všechny uzavřou. Tara vyzývá k přeměně, ale Will ji zadrží, aby počkala.Ukazuje se, že měla pravdu, protože najednou uslyší lidské hlasy a vypadeným zdivem nakoukne Stephen. Překvapeným holkám představuje dva své kamarády, členy jednotky U18, Boba a Marcuse. O Irmě prohlásí, že je to jeho přítelkyně, což jí vžene ruměnec do tváří. Kluci Witch ukážou svoji skrýš: bývalou stanici metra, předělanou na obytnou základnu.Seznamují se s Irou (zrovna se sprchuje a tak má chudák šok) a když se obleče, ukazuje jim na monitoru, jak dovedou aktivací hydrantů překazit bankovní loupež. V tu chvíli vyleze z podzemí svalovec v montérkách Olaf a Lora, která rozumí elektroinstalacím. Lora se nebojí ani krys, což je pro Cornelii nepochopitelné.Holky se vydávají dál do podzemí za doprovodu Stephena a Boba. Když je kluci opustí, promění se, na což čeká Dark Mother. Jediná Irma se ale úplně proměnit nedokáže (už se jí to jednou stalo, pamatujete?).Dark Mother poručí svým poskokům, ať probudí příšery z hlubin země a tak začnou tlouct na potrubí. Příšery podobné vetřelcům napadnou čarodějky a ty se přesvědčí, k čemu je jejich oblečení.Po krátkém boji, jehož se účastní i Irma (zašlapává vylézající vetřelce zpátky do země :-) ) obludy mizí a Irma už je zase kompletně v lidské podobě. Pokračují dál štolami, když se objevuje Matt a We, který utěšuje Irmu. Ale jen do doby, kdy se objeví velké množství černých pavouků.Hay Lin se jich lehce zbaví tím, že je odnese tornádo. Irma se cítí čím dál slabší a vyčerpanější, že už sotva jde. Náhle se před ní otevírá štola, kde se cosi blyští. Jsou to tisíce prstenů, které ztratili lidé. Mezi nimi je i ten od Stephena.Matt dává Irmě na výběr: buď se vzdá své moci, nebo se vzdá své lásky. Irma pláče, neboť miluje jak svou magii, tak i Stephena. Will se snaží něco říct, ale Matt ji zastaví. A tak je volba zcela na Irmě. Irma si vybírá lásku a navléká si prsten od Stephena na prst. V tu chvíli se promění a kolem ní se vzedme voda. Matt jí říká, že se rozhodla správně a dává jí náramek pro potvrzení její moci. Temná matka zuří a je zaplavena Vodou.
Později v ležení U18 Irma šťastně vypráví Stephenovi, že našla jeho prstýnek, zatímco Will vrací Susan ten její a postupně všichni lidé nalézají své dávno ztracené šperky.
Náhle přijdou na Susan bolesti, porod začíná! Will volá Deanovi, který rozechvělý opouští byt s věcmi pro Susan a díl končí ve chvíli, kdy Will odchází z pokoje, kde se Susan věnuje porodní asistentka. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dfmmmmmmm

(prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, 16. 5. 2009 21:12)

llllllllllllllllllllllllllllllllllll

super

(Willinka, 13. 5. 2009 15:43)

Je to tu fakt skvělý.

fórum

(witchka1000, 8. 12. 2008 18:47)

nebudu na fóru asi 7 dní administrátor( nechci uvést) mě tablokoval

new power

(bianca, 17. 10. 2008 20:49)

prosím, dajte novinky z new power!

Witch v UK

(Arevin, 8. 10. 2008 17:06)

Ahoj,
v anglii jsem byla a Witch se koupit nevyplatí. Jsou tam teprve u Nerissy, časopis je drahý, komix půlený a o ničem..

prosím pomoc

(jina, 8. 10. 2008 16:43)

prosím chystám sa do anglicka a neviem či si tam mám kupovať w.i.t.c.h. neviete aký je tam komiks? oplatí si to tam kúpiť?

supeeeeeeeeeeeeeeeeer

(bianca, 3. 10. 2008 21:58)

Je to úžasné!!!!!!!!