Jdi na obsah Jdi na menu
 


All about Witch-fire!

30. 8. 2007
Ahoj, tyto stránky slouží jako provizorní zdroj informací o Witch. Na oficiální verzi Witch-fire stránek se usilovně pracuje, avšak bohužel nemám tolik času, kolik bych potřebovala a ten, co mám, musím dělit mezi několik věcí, lidí a zvířat. Takže mi to jde pomalu.

Nápad na český Witch-web nosím v hlavě už dlouho. Inspirovaly mě stránky po celém světě a touha vytvořit něco lepšího, než jen blog plný nakradených obrázků odjinud.

Také bych chtěla dosáhnout zlepšení úrovně české edice, neboť po procestování části Evropy, jsem zjistila, že máme jedno z nejdražších a nejmizernějších vydání.

Navázala jsem také několik kontaktů, především s kolegy ze Slovenska a účastním se několika zahraničních fór. Věřím, že vás dokážu přesvědčit, jak báječný časopis Witch je a že společně přesvědčíme editory, aby změnili jeho úroveň.

Vaše Arevin

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dárky

(ShotJon, 3. 9. 2007 10:39)

Hojky Arevinko. PLně tě podporuju, nezapomeň zmínit šmejdský dárky třeba ta pěněženka co byla tohle číslo, sice pěkná ale šitá dost pofidérně a ta žabka už se mi urvala...... o lescích na rty ani nemluvě.

Ahoj

(Arevin, 30. 8. 2007 21:46)

Ahoj,
mohla by jsi mi prosim poslat, co jsi jim psala na email? Mam v planu jim poslat dopis a otravovat je tak dlouho, dokud neodpovi. A Tvuj text bych mohla pridat.
Diky :)

Ahoj

(Atomicalex, 30. 8. 2007 20:37)

Ahoj, uz sa tesim ked sa tento web rozbehne a drzim ti palce :)) Taktiez by som bola rada kebyze u nas zvysia kvalitu witch casopisu, pisala osm im aj mail ale kaoisk nereagovali :////
fandim ti..paaa.)