Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtenáři vs. Redakce

17. 2. 2008
Konnichiwa, přátelé!
Tak jsem tu zas a konečně jsem si našla trochu času k tomu, abych napsala, co se děje dál.

Na lapiduchu jsme se domluvili, že dne 1.2.2008 půjdeme osobně do redakce. A to bez ohlášení. Vím, že to bylo hloupé, ale po tom dopise jsme měli neodbytný pocit, že by paní redaktorka s náma mluvit nechtěla a mohla se nechat zapírat.
Původně jsme měli jet čtyři: Flidrl, Jack, Lena a já. Napřed odpadl Jack, potom Lena, takže jsme zbyli dva. Už to ve mě vyvolávalo poněkud depresi, neboť těžko si můžete jít hrát na rozhněvaný dav, když je vás jenom pár.
Do Egmontu jsme dolezli poměrně bez potíží, i když poněkud nervózní. Potíže začaly až v redakci. Paní redaktorka totiž nebyla přítomna, jen jakási paní, o které jsem se zprvu domnívala, že jde o Evu Plaňanskou, ale nebyla to ona. Protože jsme neuspěli, octlo se mé srdce na velmi dlouhý interval v kalhotách, jelikož paní neustále opakovala, že nám nemůže pomoct, že o tom nic neví a podobně. My, (hlavně já ;D) jsme to ale zkoušeli dál. A tak jsme se dozvěděli, že to paní redaktorka tak nemyslela, že jí na časopisu záleží, že samotná paní Witch čte.. prostě jsme tam ztvrdli kolem hodiny a výsledek: rozpačitý a podivný.

Asi jsem paranoidní ale:
* Paní Witch čte a nevšimla si ani grafických zásahů, ani jiných věcí? Divné.
* Paní zvonil telefon, zvedla ho nebo něco zmáčkla, ale nikam nevolala ani nešla. Ještě podivnější.
* Za hrbem jsem měla šanon nadepsaný Witch speciály. Paní nás nervózně ujišťovala, že jsou to poznámky k těm letošním. Haluz..

Nebudu to dál napínat, bylo to k ničemu. Cítila jsem se spráskaně..

Nicméně:
Tvrdila nám, že pokud se vám rozbije příloha, máte ji poslat do redakce a oni vám ji vymění + přidají něco jako omluvu, tak směle do toho!

Na přímou otázku, jestli má cenu snažit se dál, odpověděla, že ano, sice asi nedosáhneme změny co se týče ceny, ale připomínky k obsahu jsou víc než vítané. Takže znova: DO TOHO!!!

A jelikož se zdá, že celou Witch má pod palcem jediná osoba, zde je na ni email:

zuzana.belohlavkova@egmont.cz


Výzva: Takže pište!!!!! Pište, co vás štve a nic nedbejte na to, jestli je vám dvanáct nebo třináct, jestli si myslíte, že jste malé děti a oni vás poslouchat kvůli tomu nebudou. Pište, i když jste chlapi a svůj čerstvý výtisk musíte číst při kafépauze pod stolem, aby ostatní kolegové neviděli. Pište, i když jste jenom rodiče a nečtete to. Věřte, že to cenu MÁ!!!!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář