Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky z Dánského Witch II

29. 12. 2007
Tajemné zatmění slunce

Tara mé nového ctitele! Nevím, jak k němu přišla, nicméně je fakt slizskej a jmenuje se Julius. Pořád za ní dolejzá, takže Tara se mu vyhýbá, seč může.
Chystá se velká událost: Zatmění slunce při jeho západu a tak se většina obyvatel Heatherfieldu vypraví k moři, aby ho sledovala. Corny celá natěšená doufá v Petrovu přítomnost, ale když ho uvidí laškovat s jinou, má po náladě. Tento západ slunce ale nebyl vůbec obyčejný a druhého dne se životy všech lidí naprosto změní: jejich přání se totiž plní! Stačí jen pomyslet a.. Julius má svoji Taranne, z ředitelky je zákusek, Irma s tatínkem rybaří a taky je z ní hraběnka, Corny potká svoji konkurentku a promění ji v šedivou myš, Collins zmizí, stará paní řádí na motorce, prostě chaos nad chaos. Nakonec čarodějky všechno urovnají a Petr ve škole najde naštvanou Corny, která kopíruje školní materiály. Tajně jí do kopírky strčí pozvání na pizzu a .. jak už znáte z haylinpage, ti dva se dají dohromady a ruku v ruce odcházejí.

Pár obrázků:Irma na rybáchCorny promění myšlenkou svojí konkurentku..Aby ji později vrátila zpátkyMilá paní ředitelka... ten kluk je možná UriahZamilovaný Julius

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

WoW

(Salisko, 30. 12. 2007 21:39)

Júúú ja sa na to teším!!

Je to

(Anna Punčochářová, 30. 12. 2007 16:42)

Super