Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky z Dánského Witch

27. 12. 2007
Dneska vám přináším pár novinek z Dánské edice. Právě končí se sérií ragorlang a od ledna 2008 tam bude vycházet New Power. Moje drahá sestřička si prodlužuje stáž do června tak pokud bude tak hodná, můžete se těšit na obrázky a scanny.


Upozornění! Chtěla bych varovat všechny co sem chodí a mají vlastní web nebo blog před vykrádáním následujících obrázků a informací. Výslovně si nepřeju abyste brali, kopírovali, hotlinkovali či upravovali následující obrázky a to ani v případě, že byste uvedli zdroj. Pokud se toho dopustíte, následuje první varování: black list. Pokud v tom budete pokračovat, ukončím svoji činnost. A nemějte nejmenší obavu, já své scanny poznám. Kdekoliv.

Warning: Don`t take any of witch-fire pictures. You steal them... and I stop doing this webpage immediately! Thanks!Školní skandály:
Tohle je velice zábavný díl: sestry Grumperovy vydávají Sheffiledskou alternativu Blesku. A zveřejňují nejen infomace, ale i fotky. Tak například Irma špehující basketbalisty nebo Corny, které se bota zasekla v kanále. Největší špek jsou ovšem lichotivé fotky paní ředitelky, která se opravdu nehorázně rozčílí. Snad na její popud volá Gideon své známé, která by měla stát za soutěží krásy. Witch mezitím prohledávají Folknerův dům, kde je plno neuvěřitelných předmětů jako v pokladnici. Hay Lin objeví krabičku se kterou Folkner chytá ragorlangy. Nicméně šťára je přerušena jeho příchodem domů, kde se dá do sledování televize. Tam zrovna běží přenos z výše zmiňované soutěže krásy, kterou vyhrála Cornelie. Ovšem Grumperky ji vztekle oberou o korunku i šerpu a strhne se pravá mela. Druhý den rozdávají další vydání svého *Blesku*, tentokrát s ředitelkou na titulní straně, kterak rozespalá zalívá květiny. A tady je pár obrázků :):Corny zjistila, že je středem pozornosti :)Ukázka z novin GrumperekFolknerův bejvákSoutěž krásy :)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Joel, 28. 12. 2007 20:54)

Super ... Len tak ďalej prosím. Si ten najlepší informátor na SVETE !!! Ďakujem