Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reakce na reakci redakce;)

29. 1. 2008
Jelikož nejsme ani za mák spokojení s níže uvedenou odpovědí, nadto ani s jejím tónem, rozhodli jsme se nesedět s rukama v klíně a bojovat dál. O tom, co se z toho vyvrbí, napíšu o víkendu.
Proč to vlastně řešíme? Myslíme si, že paní redaktorka nemá právo z vašich rodičů, potažmo z vás, dělat kuřáky a alkoholiky; že ne ve všech knihovnách časopis Witch je (osobně vím například o městské knihovně Ivančice, tam natuty není ani číslo), dále nejsme přesvědčeni o tom, že šmejdská příloha, která se rozpadne ještě dřív, než ji vůbec můžete použít, je lepší než časopis bez příloh, že není pěkné k Slovákům, že dostávají české zbytky, že nastalo zdražení českého čísla, ale slovenského ne (zde je hezky vidět, že je pro Slovensko ta cena tak dost nadsazená, že i po zdražení si ji mohou v podstatě dovolit nechat), že informace o vydání speciálu Co bylo před Witch je jen nehorázná lež, atd., atd. Za svoje peníze si zasloužíte minimálně slušné zacházení, když už nic jiného; zkrátka, takhle se se zákazníky nejedná!

----

Dobrá zpráva je hned dvojí:
1) Jedu v létě na tři měsíce na stáž. Destinace ještě není zcela známa, ale buď Švédsko nebo Anglie. Z toho plyne zakoupení zahraničních Witch :))
2) Již v březnu se vrátí moje sestra ze stáže a přiveze mi NEW POWER z Dánska.

S bodem dvě souvisí bohužel i špatná zpráva: Jelikož webmiss z blogu blog.lide.cz/bubusss14 porušila můj výslovný požadavek na nepřebírání obrázků z této stránky a s čistým svědomím ukradla na blog obrázek Irmy s Joelem, vysílám první varování. Jestli zjistím, že se to na tomto blogu nebo kdekoliv jinde zopakuje, přestávám na estranky vkládat jakékoliv obrázky. V případě, že by to mělo pokračovat, tyhle webovky ruším a stránky Witch-fire nikdy neuvedu do provozu. Zlodějům dělat blba nebudu!
Takže je to na vás, jestli chcete vědět, o čem New Power je, nebo si na to dva roky počkáte..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.....

(Witchik, 7. 2. 2008 0:32)

Kote, kolik ti je?