Jdi na obsah Jdi na menu
 


Redakce WITCH

8. 12. 2007
Každý, kdo otevřel aktuální číslo, musel být na mrtvici, jako jsem byla já. Chvíli jsem si naivně myslela, že se mi s vaší pomocí podařilo něco změnit, ale ne. Opět trapné, nepochopitelné zásahy a vrchol demence: nápis POŠTA na policejní stanici. Jelikož redakce nás i nadále vytrvale ignoruje a ani jim nestojíme za odpověď, rozhodli jsme se, že se po novém roce ještě o něco pokusíme.
Za sebe se přiznám, že po shlédnutí aktuálního čísla jsem dost zakolísala, a měla sto chutí všechno hodit za hlavu s tím, že to nemá cenu, ale řekla jsem si ne. Okrádají nás o tak nehorázné peníze a co z toho máme? Doslova shit. Přítel mi z Budapešti dovezl Witch, salisko vlastní několik z Polska a hádejte co: U nás, v Maďarsku a v Polsku je přesně ten jeden a samý vzor, stejná šablona s grafickými zásahy. Moc bych za to nedala, že to všechno pochází z Polska. Nechci urážet Poláky, ale co jsem slyšela, tak mimo velká města tam o Witch nikdo ani neslyšel, takže je možné, že si myslí, že jsme všichni tak blbí, že bychom nepochopili nápis Dance Academy a že graficky vhodné Groar je nutné zašudlat a přepsat černým Groar bez jakékoliv námahy sehnat alespoň trochu slušný font.
Jak naše mise po novém roce dopadne, nemám ani tušení, ale pokud špatně, jsou tu i další možnosti, co dělat dál. I kdybych měla napsat do Itálie (Italové jsou hrdí, myslím, že by se jim nelíbilo, kdyby věděli, co se tu děje s jejich prací), poslat redakci bombu, napsat státnímu nadvládnímu..
No, vím, že mě asi velmi brzo budou nesnášet, ale já se nevzdám. A doufám, že vy taky ne!

Ps: někdo se mě tu ptal na něco ve spojitosti s Dánskými čísly. Tak ty mám od sestry, je tam na půl roku na stáž. Dánové jsou taky ale dost zvláštní národ, některá čísla dělí napůl (jako u nás), jindy vyjdou celá, taky počet stran je dost variabilní, i když cena za číslo přibližně stejná. No, každopádně, pokud by jim vydrželo vydávat celý příběh v jednom čísle, mohla bych získat i první vydání s New power, tak držte palce :-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pomoc

(kikisek, 26. 1. 2008 12:16)

moc vás prosím já sem vymyslela křížovku a nevím kam ji poslat napište mi na kikisek.bartosovicova@seznam.cz.
moc vám děkuju

Attack

(FlidrL, 29. 12. 2007 14:18)

Já bych vzal redakci útokem. Zoraganizujem hromadnej nájezd? ;)