Jdi na obsah Jdi na menu
 


Není zbytí a musím to udělat zas - máme tu dalšího zloděje:
www.cornelia17.blog.cz
Přišla jsem na to náhodou, díky její hlouposti.
Vzhledem k tomu, že na mé upozornění, ať dává zdroj mi napsala, ať se starám o své a dala mé IP ban, pak jí vzkazuju toto:
Moc ráda bych se starala, kdyby nešlo O MůJ OBRÁZEK, z MÝCH stránek!!! Jsi prachobyčejná zlodějka, co si myslí, že umí dělat s grafikou. To jsi tak naivní, že si myslíš, že to nepoznám? Kdokoliv se koukne na originál: http://www.arevin.estranky.cz/archiv/iobrazek/52 Tak to naprosto a zaručeně pozná. Takže místo vypiskování se koukej stydět! Jestli Tě ještě jednou načapám, dostaneš ban. Když tak moc toužíš vydávat za své cizí obrázky, potom si laskavě dej tu práci, jeď do zahraničí, kup tam komix, oscannuj ho a potom dělej ramena.

A pro vaši představu:Nedáte si pokoj a nedáte, že? Dobrá, toto je druhé varování, při třetím mažu web a vy si to pak vyřiďte mezi sebou. Nevím, co mě točí víc, jestli to, že kradete a nebo to, že když vás někdo přistihne při krádeži, chováte se arogantně a sprostě.

Pro slušné čtenáře mám dobrou zprávu: Již velmi brzy se můžete těšit na českou verzi první části příběhu: New Power - Klíč k Srdci. Čeká se pouze na zveřejnění komixu na webu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ty vole

(Arevin, 28. 4. 2010 21:00)

představ si, že jsem ho pracně naskenovala. Z čísla, který mi zakoupila ségra v Dánsku.
Každý není zloděj, ale od někoho zloději krást musí, že...

ty vole

(cornelia17, 28. 4. 2010 20:14)

no jo driv sem kopírovala ale ty sis ten obrázek taky nikd eneoskenovala nebo jo ??? a navic tenhle obrázek sem nasla nekde uplne jinde a ne tady na tomhle blogu estranky krute nenavidim....

ad blog

(Arevin, 7. 1. 2009 10:20)

Když se velmi dobře podíváš na levou stranu toho obrázku, zjistíš, že je tam umazaný kus horní hvězdy. Ne každý je takový amatér, aby přemazával cizí podpis tak, že ho zamaže bílou. Já to také nedělám, pokud je v textu komixu nápis, který je třeba přeložit. Jde to i mnohem profesionálnějc. Nevím, odkud autorka ten obrázek má, ale tím, že na něj umístila svůj podpis, třebaže ví, že není její, už z principu krade.
Pokud jakýkoliv svůj další obrázek uvidím někde jinde, máte utrum, moje slovo je konečné. Dělat novinky stojí spoustu času, energie a peněz, protože pro ta čísla jezdím do zahraničí. Pokud nejsou lidi schopni pochopit takto jednoduchou věc, potom mají smůlu.

Cornelia

(corny, 7. 1. 2009 9:37)

omlouvam se ze sem ti to tam napsala takhle tenhle blog je jeden z mejch oblibenych takze pa a sorry

Cornelia

(corny, 7. 1. 2009 9:35)

pro predstavu nechranim cornelii 17 ale tenhle obrazek je na nekolika blozich a kdyby kopirovala od tebe ten obrtazek tak by to predem musela ten tvuj nadpis vymazat a zbyl by po tom biolej flek ju ale nic pro ti tobe nemam a verim ti